Webinar Kurs – Zapytaj o szczegóły !!! #zacznij on-line

• zajęcia teoretyczne bez wychodzenia z domu !!!
  • Chcemy, abyście byli dobrze i profesjonalnie przygotowani do egzaminu na prawo jazdy,
  •  Dlatego z myślą o Was wprowadzamy zajęcia teoretyczne za pomocą Webinaru, co to takiego już odpowiadamy :

> nowoczesna forma prowadzenia zajęć teoretycznych,
> nie musisz wychodzić z domu, aby uczestniczyć w zajęciach,
> wystarczy dowolne urządzenie i łącze internetowe, aby dołączyć do zajęć prowadzonych na żywo,
> możesz czatować, zadawać pytania, to nie jest e-learning !!! To coś znacznie więcej !!!

•  Tylko od Ciebie zależy czy chcesz dołączyć do Nas,
  • Wystarczy się zapisać, wypełnić formularz zgłoszeniowy, link poniżej :

• Dołącz do nas !!!
  • Pomożemy załatwić Tobie wszystkie formalności, celu założeniu Profilu Kandydata na Kierowcę.
  • Zaraz po ukończeniu szkolenia teoretycznego, dzięki temu będziesz bardzo dobrze przygotowany, zdasz egzamin teoretyczny, a później … Poczujesz wolność za sterami czterech kółek w naszej szkółce i pod okiem naszych instruktorów przygotujesz się do egzaminu praktycznego.
  • Teraz już wiesz dlaczego nasza szkółka zaliczana jest do grona wyznaczających najwyższe standardy !!! Stawiamy na profesjonalizm.

#olkusz #trener #instruktor #zacznijonline