Doskonalenie warsztatu pracy !!! Trzy dniowe szkolenie z metodyki nauczania.

Warsztaty z METODYKI NAUCZANIA, czyli jak mówić żeby nauczyć, jak poprowadzić lekcję aby każda następna zbliżała kursanta do uprawnień kat. B.

W dniach 27, 28, 29 listopada 2020 roku odbyły się w naszej szkółce, w gronie naszych instruktorów i przyjaciół specjalistyczne warsztaty, które poprowadził znakomity szkoleniowiec Marcin Połeć. W swoim dorobku zawodowym posiada wiele tytułów, m.in. autor książek, Trener Biznesu, szkoleniowiec, instruktor, wykładowca, przeprowadził niezliczoną ilość warsztatów dla szkół jazdy, a z jego doświadczenia korzystają wszyscy, którzy pragną dążyć do ideału w metodach nauczania.

Warsztaty zostały podzielone na 3 dni. Aby w maksymalnym stopniu oddać się szkoleniu już wcześniej pani Jagoda tak ustaliła harmonogram jazd, aby w tych dniach każdy był dostępny. Na naszej sali wykładowej zawrzało wiedzą, która w najwyższym stopniu po 8 godzin w każdym dniu była obecna, a My na najwyższych intelektualnych obrotach.

W zawodzie nauczyciela, trenera, instruktora nie da się pominąć kwestii sposobu uczenia ucznia, kursanta.  Stąd szkolenie mające na celu nauczenie nas samych efektywnego uczenia podopiecznych. Metodyka nauczania – jest nauką o systematycznie stosowanych sposobach kierowania pracą uczniów w procesie nauczania. To poszukiwanie przez nauczyciela efektywnych sposobów kierowania procesem uczenia określonego przedmiotu. Polega na analizie celów, treści, metod i organizacyjnych form kształcenia. Zaliczamy: efektywność, poglądowość, przystępność, systematyczność, świadome i aktywne uczestnictwo ucznia w procesie kształcenia, utrwalenie wiedzy, wiązanie teorii z praktyką, indywidualizację, samodzielność, stopniowanie trudności, uspołecznianie.

Jak widać zawód instruktora nauki jazdy jest bardzo wymagający. My to wiemy i w najwyższym stopniu podwyższamy swoje kompetencję. Jesteśmy profesjonalistami, wiemy jak ważna jest świadomość i samorealizacja. „Jeśli stoisz w miejscu, to się cofasz”.

Zapisując się do Szkoły Nauki Jazdy „Marzanna”, możesz być pewien, że dostaniesz:  najwyższe standardy, profesjonalną obsługę,  instruktorów z wieloletnim doświadczeniem, traktujących pracę jako pasję,  wykwalifikowaną kadrę, systematycznie podnoszącą swoje umiejętności, trenerów, którzy na bieżąco są z przepisami ruchu drogowego oraz wymaganiami egzaminacyjnymi. OSK Marzanna ✔ Profesjonalizm któremu możesz zaufać.