Pamiętaj, egzamin to nie wszystko !!! Stawiamy na jakość.

Czy wiecie że :
W naszej szkółce #oskmarzanna szkolimy w każdym pobliskim mieście egzaminacyjnym tj. Dąbrowa Górnicza, Kraków i Oświęcim. Każdy kursant ma dowolność wyboru miasta.  Zachęcamy zawsze, aby pojechać do każdego z nich i dopiero po poznaniu podjąć decyzję. Niczego nie narzucamy, doradzamy.
  • Szkolenie nie odbywa się jedynie w miastach egzaminacyjnych. Dla nas nie ma granic. Autostrada A4, Katowice, droga ekspresowa S1 to drogi, na których każda osoba ubiegająca się o prawo jazdy musi być i My to realizujemy.
  • Szkolenie odbywa się indywidualnie co oznacza że całość kursu instruktor w 100% poświęca tylko Tobie. Nie marnujesz przy tym swojego czasu na jazdę na tylnej kanapie samochodu,
  • Flota samochodów w naszym ośrodku odpowiada samochodom jakie posiadają ośrodki egzaminacyjne. Jeśli z jakiś powodów owe auta Tobie nie odpowiadają, zawsze i w każdej chwili możesz podstawić sobie na egzamin np. Volkswagena Up’a (Tą opcję realizujemy jako jedyni w Powiecie olkuskim),
  • Obecnie rozpoczął się sezon niski z obniżoną ceną za kurs.
Po więcej informacji odsyłamy na stronę marzanna.edu.pl
Marzanna 👉 Szkoła nauki jazdy nieprzerwanie od 2001 roku !!! Pasja, doświadczenie, profesjonalizm.
Serdecznie zapraszamy, RAZEM ZDAMY TO.