Kurs eksternistyczny.

Nie chcesz czekać na rozpoczęciu kursu prawa jazdy.
Zależy Tobie na czasie ! Ta oferta skierowana jest właśnie do Ciebie !
Trudno Ci pogodzić szkolenie teoretyczne z pracą, szkołą i nie tylko. Dla nas to żaden problem, mamy dla Ciebie rozwiązanie.
W pierwszej kolejności wygeneruj nr PKK w wydziale komunikacji, w jaki sposób to zrobić, skontaktuj się z nami, wszystko wspólnie przygotujemy.
Następnie do egzaminu teoretycznego przygotujesz się samodzielnie, dzięki czemu sam będziesz gospodarował Swoim czasem i decydował kiedy chcesz się uczyć. Jak już będziesz gotowy ustalimy egzamin teoretyczny państwowy w WORD, który jak tylko zaliczysz będziesz już mógł(a) rozpocząć szkolenie praktyczne w OSK. Do egzaminu przygotujesz się korzystając z naszej nowoczesnej firmowej aplikacji z dostępem do aktualnej bazy pytań egzaminacyjnych, a także jeżeli będziesz miał(a) ochotę również e-lerningu.
Później rozpoczniesz już tylko szkolenie praktyczne oraz odbędziesz zajęcia z zawodowym ratownikiem medycznym
Dzięki temu oszczędzisz czas, nie będziesz czekał na grupę aż rozpoczniemy zajęcia teoretyczne.
Oczywiście, jeżeli tylko będziesz miał(a) chęć, możesz w wykładach  uczestniczyć jako wolny słuchacz w dowolnym momencie, nie ma przeszkody. Dodatkowo są one prowadzone w nowoczesnej formie blended learningu online. To już Twoja decyzja.
O szczegóły zapytaj w biurze :
☎️ 698280488
📧 oskmarzanna@gmail.com
Zapisz się już dziś