Pakiet plus czyli poradnik egzaminatora – ucz się na cudzych błędach !!!

Czy wiecie że nasza szkoła aspirując do najlepszych stale poszukuje nowych rozwiązań i inspiracji aby jeszcze lepiej przygotowywać kandydatów do egzaminu a przede wszystkim bezpiecznej jazdy w ruchu drogowym. Oczywiście nim zdobędziemy dokument prawa jazdy, każdy z Was będzie musiał odwiedzić Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego i odpowiednio dobrze zaprezentować swoje umiejętności. Egzamin to bardzo ważny etap ale najważniejsze jest prawidłowe i rzetelne przygotowanie się do niego. Dlatego też zdecydowaliśmy się na współpracę z Prawko plus (kliknij aby poznać szczegóły) .

W ramach tej współpracy będziecie mogli zakupić w naszej szkole jazdy w promocyjnej cenie dostęp do nagrań z autentycznych przebiegów egzaminów na prawo jazdy. To bardzo cenny materiał podparty komentarzem Filipa Gregi, osoby będącej znanym specjalistą w dziedzinie techniki jazdy a także bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Instruktor techniki jazdy, osoba posiadająca uprawnienia egzaminatora to tylko niewielki skrawek kompetencji opisującej życiorys Filipa.

Jeżeli tylko zdajesz egzamin na prawo jazdy w word-ie w Dąbrowie Górniczej lub Zawierciu ta oferta jest skierowana właśnie dla Ciebie. Dzięki niej wzmocnisz swoje szanse na egzaminie. Uzyskasz 30 dniowy dostęp do kilkunastu godzin nagrań z autentycznych przebiegów egzaminów. Trasy egzaminacyjne po których poruszają się kandydaci, ich błędy, merytoryczny i przede sprawdzony komentarz wraz z właściwą analizą. Dzięki tym nagraniom zdecydowanie przybliżysz sukces na egzaminie i zrozumiesz że ten etap nie musi być tak stresujący i straszny jak słyszysz z różnych opowiadań.

Koszt wykupu pakietu plus względem kursu prawa jazdy wynosi jedyne 100 zł.

Osoby które zakupią pakiet dodatkowych jazdy w wymiarze nie mniejszym niż 12 godzin, otrzymają pakiet plus za darmo.

O szczegóły zapytaj w biurze OSK a udzielimy Tobie wszystkich informacji.