Stawiamy na innowacje !!! Wybierz profesjonalizm !!!

Tym jeździsz, tym zdajesz !!!  Nowa propozycja od  Szkoły Jazdy Marzanna !!! Prawda, że pięknie się prezentuje? A jeszcze lepiej obsługuje. Nowy w naszej szkółce VOLKSWAGEN UP jest innowacją na olkuskim rynku ośrodków szkolenia kierowców.  Przeznaczony do zdania nim egzaminu państwowego niezależnie w którym ośrodku egzaminacyjnym.

• Jeśli z jakiś względów samochód egzaminacyjny do Ciebie nie przemawia, ten wariant jest dla Ciebie,
  • Jeździsz nim na kursie, a w dniu egzaminu wyjeżdżasz z Olkusza, godzinę jeździsz po mieście egzaminacyjnym, zdajesz i wracasz,
  • Jazda nim to czysta przyjemność.  Najwyższa wersja wyposażenia gwarantuje komfort i bezpieczeństwo.  Spośród małych samochodów jest najbardziej luksusowy oraz w testach bezpieczeństwa najwyżej oceniony.

Wyposażony w:

– tempomat
– ogranicznik prędkości
– czujniki parkowania
– nawigację
– klimatyzację
– podgrzewane fotele
– panoramiczny dach
– system Think Blue – trener ekologicznej jazdy
– ABS i ESP.

Cechuje go również doskonała widoczność dzięki dużym szybom, w środku zaprojektowany tak aby było dużo przestrzeni w obrębie części kierowcy oraz pasażera.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą ,,tym jeździsz, tym zdajesz” na naszej stronie internetowej 👉www.marzanna.edu.pl

Szkoła Nauki Jazdy Marzanna !!!  innowacje, profesjonalizm, pasja !!!