Szkolenie Safe Drive. Stawiamy na Profesjonalizm !!!

W dniu 17.07.2020 roku zostały przeprowadzone warsztaty dla instruktorów OSK Marzanna. Poprowadził je dla nas Jerzy Smagała. Dwukrotny mistrz pucharu Peugeot&Citroen w 2015 i 2016 roku oraz vice mistrz Polski w klasie HR4. Ponadto instruktor sportów motorowych PZM (polskiego związku motorowego); instruktor techniki jazdy.

Szkolenie naszych trenerów z przerwą na obiad trwało cały dzień i było rozłożone na dwie części. Rozpoczęliśmy od teorii‼️ Głównym tematem wykładu były zagadnienia z JAZDY DEFENSYWNEJ.

Defensive Driving jest podstawą edukacji bezpiecznych i odpowiedzialnych kierowców – co od początku działania OSK MARZANNA zostało wdrożone i przekazywane naszym podopiecznym.

Po teorii przyszedł czas na szkolenie praktyczne.

Przy znakomitych fachowcach Jerzym oraz Krzysztofie rozwinęliśmy i wzbogaciliśmy wiedzę o:

– kierowanie autem w sposób świadomy oraz zaplanowany,
– jazdę z wykorzystaniem wyuczonych zasad oraz nawyków,
– jazdę podczas której świadomie i konsekwentnie wykorzystuje się wiedzę oraz swoje umiejętności.

Każdy z trenerów miał okazję poprowadzić samochód pod okiem specjalisty – któremu uwadze nic nie umknęło. Dzięki temu, można było wyłapać szczegóły poddawane późniejszej analizie. Jak się okazało każdy z osobna pokazał klasę i został bardzo wysoko oceniony.

Przywołując słowa Rafała Lekstona ,,Przejechałem prawie półtora miliona kilometrów autokarem wycieczkowym wioząc ludzi, dalej uczę się być dobrym kierowcą,,. Te słowa niech będą puentą do jazdy defensywnej.

Nasi kochani kursanci wszystko co wiemy, o czym dowiedzieliśmy się zostanie Wam przekazane na wykładach oraz lekcjach praktycznych.
Robimy to dla Was, do zobaczenia na kursie !!!

Profesjonalizm któremu możesz zaufać !!!