http://marzanna.edu.pl/wp-content/uploads/2019/06/istockphoto-155237447-580x600.jpg

Szkoła Nauki Jazdy Marzanna

Prowadzimy kursy nauki jazdy w zakresie prawa jazdy kat. „A1″, „A2″, „A”, oraz „B”. Od początku działalności stawiamy na najwyższą jakość oferowanych usług dzięki czemu możemy pochwalić się wysoką renomą wśród naszych byłych i obecnych kursantów.

Działalność rozpoczęta została z inicjatywy jej głównego założyciela mgr inż. Adama Krzyszowskiego w roku 2001 r. Przez ten czas wiele się zmieniło w strukturach organizacji firmy, poszerzyła się oferta o kategorie motocyklowe, zmieniliśmy siedzibę firmy, posiadamy nowoczesny tabor samochodowy i motocyklowy. To właśnie zadowolenie oraz wysoki poziom wyszkolenia naszych kursantów jest dla nas najważniejszy, od początku naszej działalności wyszkoliliśmy z powodzeniem tysiące kursantów. Nasze doświadczenie, pasja oraz motto którym się nieustannie kierujemy „wysoki poziom szkolenia to Twoje bezpieczeństwo”, pozwoliło nam osiągnąć wysoką pozycję na rynku szkoleniowym.

Abyś mógł się osobiście przekonać zapraszamy na bezpłatny wykład, w którym możesz poznać w jakich warunkach będzie przebiegało szkolenie oraz wymienić opinie kursantów.