Warsztaty doskonalenia zawodowego – W-wa 2022 !!!

W miniony weekend cały nasz Team wybrał się do Warszawy na warsztaty w ramach których trenerzy, instruktorzy doskonalili swoje umiejętności dzieląc się wiedzą z panelistami oraz kolegami z branży.
W pierwszym dniu mieliśmy okazję trenować pierwszą pomoc pod okiem zawodowego ratownika. Odbyła się także symulacja prawdziwego wypadku drogowego w ramach której były realizowane ćwiczenia z umiejętności pracy zespołowej, oceny stanu poszkodowanych, udzielania pierwszej pomocy oraz i to także ważne opanowania stresu. Ponadto w ramach integracji odbyły się ćwiczenia z jazdy sprawnościowej samochodem.Sobota oraz niedziela to już była moc merytoryki.
Świetni prelegenci, którzy w trakcie panelów poruszali bardzo ważne zagadnienia z naszej branży i co bardzo ważne aktywnie pobudzali do dyskusji i wymiany poglądów w ramach burzy mózgów.
Jesteśmy bogatsi o kolejną dawkę wiedzy którą z powodzeniem będziemy wykorzystywać w trakcie pracy z naszymi podopiecznymi.
To kolejny dowód dlaczego warto postawić na profesjonalistów, trenerów, instruktorów którzy chcą nieustanie poszerzać horyzonty i doskonalić swój warsztat pracy.
Dziekujęmy koleżankom i kolegom z branży, dziękujemy świetnym panelistom, dziękujemy ekipie PROSTO – Nauka Jazdy za zaproszenie oraz świetną organizację.