Oficjalne statystyki zdawalności. Jesteśmy w gronie liderów !!!

Musimy Wam się pochwalić !!!

Dotarły do nas oficjalne statystyki zdawalności przygotowane przez Starostwo Powiatowe w Olkuszu na podstawie danych udostępnionych przez Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego 📈📉📊 I powiemy wprost, możemy otwierać szampana.

Żródło : https://bip.malopolska.pl/spolkusz,m,410603,komunikacja-i-transport.html

W zakresie kategorii motocyklowych, uzyskaliśmy najwyższą zdawalność, osiągając niesamowite rezultaty 🥇🥇🥇

W zakresie kategorii B, uzyskaliśmy drugie miejsce wśród Olkuskich Szkół Nauki Jazdy, przy zachowaniu największej ilości egzaminów teoretycznych jaki i praktycznych 🥈🥈🥈

To kolejny dowód na to dlaczego warto postawić na jakość i profesjonalizm !!! Tak fantastyczne rezultaty to także efekt pracy całego naszego teamu, trenerów, którzy nieustannie uczestniczą w szkoleniach, świadomych ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych. Jesteśmy dumni że możemy dzięki Wam i z Wami świętować tak wspaniałe chwile, które nas jeszcze bardziej motywują do pracy. Stanowią energię do pracy, rozwoju, bowiem przed nami kolejne szkolenia, dzięki którym będziemy poprzeczkę podnosić jeszcze wyżej.

Zapraszamy na profesjonalne kursy prawa jazdy !!!