Rozmowa z Rafałem – mamy wspólne cele, GRAMY RAZEM O MARZENIA !!!

 

„Marzanna” prowadzi kursy nauki jazdy w zakresie prawa jazdy kat. „AM”, „A1″, „A2″, „A”, oraz „B”. Od początku swojego istnienia stawia na najwyższą jakość oferowanych usług, dzięki czemu może pochwalić się wysoką renomą wśród byłych i obecnych kursantów, których wciąż przybywa.

Swoją działalność „Marzanna” rozpoczęła w 2001 roku. Przez dwie dekady wiele się zmieniło w strukturach organizacji firmy, która poszerzyła ofertę o kategorie motocyklowe, a także zmieniła swoją siedzibę.

– Posiadamy nowoczesny tabor samochodowy i motocyklowy. To właśnie zadowolenie oraz wysoki poziom wyszkolenia naszych kursantów jest dla nas najważniejszy. Od początku naszej działalności wyszkoliliśmy z powodzeniem tysiące kursantów. Nasze doświadczenie, pasja oraz motto, którym się nieustannie kierujemy: „wysoki poziom szkolenia to Twoje bezpieczeństwo”, pozwoliło nam osiągnąć wysoką pozycję na rynku szkoleniowym – mówi Rafał Krzyszowski, właściciel Szkoły Jazdy „Marzanna”.

Jako Klub i Szkoła Nauki Jazdy posługujemy się tym samym językiem. Priorytetem jest dla nas wysoki poziom – tak samo sportowy, jak i organizacyjny. Wspólnie chcemy dbać o bezpieczną przyszłość naszych podopiecznych. Dlatego przedłużyliśmy obowiązującą współpracę, wzbogacając ją o coś, co może się przydać na starcie każdego kursanta marzącego o „prawku”.

– Czasy w jakich obecnie żyjemy nie należą do łatwych, ale trzeba do nich przywyknąć. Sport to jeden z ostatnich bastionów, jaki przypomina nam o czasach sprzed pandemii. Stale obserwujemy poczynania olkuskich piłkarek ręcznych, dzielimy z nimi radości i smutki i przede wszystkim doceniamy za pasję i charakter wkładane w każdy trening i mecz o punkty. SPR jest przykładem Klubu gdzie wykonuje się pracę od podstaw z wielkim zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności. To zawsze mi imponowało i od zawsze kieruję się tymi samymi wartościami. Widać, że kochamy swoją pracę i dążymy do podobnych celów, a patrząc w tym samym kierunku zdecydowanie łatwiej je realizować. Dlatego nadal GRAMY RAZEM! – dodaje właściciel SNJ „Marzanna”.

WSPÓLNA GRA O MARZENIA to gwarancja lepszej i bezpiecznej przyszłości, opartej na partnerstwie oraz zrozumieniu potrzeb najczęściej młodego pokolenia. Dlatego razem z „Marzanną” dla Naszych wkraczających w dorosłość zawodniczek przygotowaliśmy vouchery ze zniżką na kursy prawa jazdy do wykorzystania u naszego Partnera w najbardziej korzystnym dla kursantki terminie. A to dopiero początek! Wspólnych inicjatyw nie zabraknie, podobnie jak powodów do świętowania wspólnych sukcesów!

SPR Olkusz i Szkoła Nauki Jazdy Marzanna – GRAMY RAZEM!