Niewiarygodny sezon motocyklowy 2021 za nami !!!

To był niewiarygodny sezon motocyklowy w 2021 roku !!!

Prezentujemy Wam zdawalność egzaminów na kategorię motocyklowe w WORD Katowice oraz MORD Kraków. Oficjalne statystyki dotyczące zdawalności w pierwszym podejściu naszych podopiecznych w 2021 roku.
Trener Rafał może mieć powody do dumy. Jak sam stwierdził to lata doświadczeń, nieustannie doskonalonych umiejętności metodycznych, podnoszeniu kompetencji zawodowych, wieloletniej praktyki i przede wszystkim ogromnej pokory do pracy którą wykonuje.  Ale to co najbardziej cenne, egzamin był dla moich podopiecznych tylko wisieńką na torcie bowiem najważniejsze było ich prawidłowe wyszkolenie w zakresie techniki i taktyki jazdy czy też bezpieczeństwa ruchu drogowego – dodał.

W sezonie 2021 przeszkoliliśmy około 50 przyszłych motocyklistów, pokonaliśmy prawie 50 tysięcy kilometrów różnymi motocyklami. Były wzloty ale także i upadki ( czasem też ), był pokaz siły charakteru, pokora, właściwa merytoryka ale także motywacja i mnóstwo niezapomnianych przygód. To był magiczny sezon, dlatego też szczególne podziękowania dla naszych podopiecznych bo to dla Was i dzięki Wam. Jesteście Wielcy.

MORD Kraków – zdawalność w zakresie kat. A oraz A2 w pierwszym podejściu – 100 procent !!!

WORD Katowice – zdawalność w zakresie :
Kat. A – 95 % w pierwszym podejściu !!!
Kat. A2 – 100 % w pierwszym podejściu !!!
Kat. A1 – 75 % w pierwszym podejściu !!!

Jest Moc i niech tak zostanie !!! Dziękujemy i zapowiadamy że na tym nie koniec ale o tym powiemy niebawem.