Hybrydowa technologia zawitała do naszej szkoły – wyznaczamy najwyższe standardy !!!

Miło nam poinformować iż do naszej floty dołączyła kolejna nowość, samochód klasy wyższej (segment C). Jesteśmy jedynym OSK w okolicy, który posiada zróżnicowaną flotę składającą się z pojazdów segmentu A (VW UP-y) , B ( Toyoty Yaris, Huyndai-e I20), w tym również Toyoty Yaris Selection Pure z automatyczną skrzynią biegów, w najwyższej wersji wyposażenia. Jednakże chcąc aspirować do najlepszych szkół jazdy, musimy nieustannie nie tylko doskonalić umiejętności naszych trenerów ale również podążać za trendami panującymi w motoryzacji.

Dlatego nowoczesne technologię hybrydowe zawitały do naszego OSK. Rafał nasz lider, w lutym 2021 roku odebrał kluczyki od samochodu, którym jazda dostarcza mnóstwo radości. Ford Focus St-line, w jednej z najwyższej wersji wyposażenia z silnikiem 1.0 Eco-boost Hybrid. Połączenie silnika spalinowego wraz z elektrycznym, po prostu coś niesamowitego. Ponadto Ford posiada mnóstwo nowoczesnych systemów wspomagających kierowcę, o których nasi kursanci będą mogli dowiedzieć się podczas szkolenia oraz zrozumieć ich zasady działania podczas jazdy. Systemy pre collision assist ford, lane assist oraz wiele, wiele innych.

Każdy z kursantów będzie mógł osobiście pod opieką naszych trenerów potestować, w ramach pakietu podstawowego, zrealizować jedną jazdę lub poczuć magię i zakupić specjalnie przygotowany Pakiet „ST-line premium”. Pakiet ten posiada rozszerzoną ilość godzin jazd praktycznych, dokładnie 42 z czego 17 godzin zrealizowanych zostanie Fordem Focus, ponadto zostanie on zgodnie z życzeniem kursanta podstawiony na egzamin państwowy. Teraz już wiesz, dlaczego wybór naszej szkoły to świadomie podjęta decyzja. Jeżeli liczy się dla Ciebie jakość oraz najwyższe standardy, zapraszamy na kursy prawa jazdy.