Szkolenia z Jazdy Sportowej – nieustannie doskonalimy swoje umiejętności !!!

Przepiękna pogoda, słońce, mróz, mnóstwo śniegu … To był fantastyczny dzień spędzony w dniu 31.01 na torze Legionowo pod Warszawą. W takich niesamowitych warunkach nasz trener i lider zespołu OSK, Rafał,  rozpoczął przygodę z motor-sportem w naszej szkółce. Szkolenie z jazdy sportowej realizowane przez Akademię Przyszłego Kierowcy Rajdowego na czele z Jurkiem Smagałą, było kolejnym ale jakże ważnym etapem doskonalenia umiejętności i rozwijania warsztatu pracy. Świetni kierowcy rajdowi w roli trenerów, mnóstwo zdobytej wiedzy i to genialnie zakończenia dnia 😉 Rafał za sterami naszego bolida ze stajni VW Upa uzyskuje najlepszy czas w próbie sportowej na czas !!!

Dzień 13.02, miejsce Tor Tuczępy, tym razem wraz z Rafałem w  szkoleniu uczestniczą nasi trenerzy Karol oraz Rafał z córką. Pogoda iście syberyjska, siarczysty mróz, śniegu jeszcze więcej ale to nie przeszkodziło organizatorom w realizacji szkolenia. Fantastyczna atmosfera wśród ekipy, poziom motywacji sięgający zenitu, kolejny level zdobyty. To było bardzo cenne móc uczestniczyć w szkoleniach dzięki którym jeszcze lepiej rozumiemy fizykę ruchu, zjawiska jakie oddziaływują  na kierowcę, samochód.  Oczywiście po za serią ćwiczeń szkoleniowych przychodzi czas na próbę sportową na czas, tym razem mistrzowskie rozegranie po stronie Karola, świetny czas 🙂  Ale co trzeba uczciwie powiedzieć cała ekipa spisała się na medal !!!

To kolejny projekt rozpoczęty w naszej szkółce. Jak widzicie dla nas cztery kółka to coś znacznie więcej, to piękno motoryzacji. Pasja i praca nieustannie towarzyszy nam podczas szkoleń. W trakcie tego rodzaju szkoleń rozwijamy swój warsztat pracy, podnosimy poprzeczkę, zdobywamy kolejny szczyty. Wszystko po to aby szkolić Was jeszcze lepiej, a także realizować pasję bo tym właśnie jest dla nas motoryzacja !!!